Doktorlarımız

Uzman Dt. Ender İlker Nişantaşı Diş Hekimi

Ender İlker

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Uzm. Dr. Ender İlker, 2010 yılında yüksek öğrenimini Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yapmış, mezuniyetini takiben İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Okumaya devam et ⇒

alper ilker

Alper İlker

Endodonti Uzmanı

Uzm. Dr. Alper İlker, 2013 yılında yüksek öğrenimini Yakındoğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yapmış, mezuniyetini takiben Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Okumaya devam et ⇒

Dt. Neşem Güreralp Diş Doktoru

Neş’em Güreralp

Diş Hekimi

Yüksek lisans öğrenimini, 1986 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamladı. Mezuniyetini takiben Erenköy ve Cihangir’deki muayenehanesinde, İtalyan Hastanesi ve Nişantaşı’ndaki özel bir klinikde çalıştı. Şimdi, yılların deneyimini Uniqdent çatısı altında bizimle paylaşmaktadır.

Randevu Oluşturmamızı İster Misiniz?

Bildiğiniz üzere sağlıklı dişler için 6 ayda bir muhakkak diş hekiminize görünmeniz gerekmektedir. Siz de dişlerinizin sağlığını kontrol ettirmek ve olası tedaviler için ücretsiz bilgi almak ister misiniz? Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki butona tıklamak…

hemen randevu al !