Kurtuluş Dişçi

Kurtuluş Dişçi

Çağımızın en büyük sorunlarından birisi, ağız ve diş bakımını ihmal etmektir. Ağız, birçok önemli sistemin parçası olduğu için ağız sağlığının kötüleşmesi, bütün vücudu etkiler. Bu durumda ise ağız bakımı, olanları tersine çevirmek için yeterli değildir. Tanı konulup derhal tedaviye başlanması, ağız ve dişler dâhil olmak üzere bütün vücudun sağlığını geri kazanmasını sağlar. Ancak bu tedaviler gelişi güzel uygulanmamalıdır.

Erken Teşhis ve Uygun Tedavi

Değerli birçok Kurtuluş Dişçi ve Diş Hekimi sayesinde UniqDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hastalarını erkenden teşhis edip hastaya en uygun olan tedaviyi uygulamaktadır. Kurtuluş diş klinikleri arasında öne çıkan UniqDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bütün ağız ve diş hastalıklarına karşı etkili tedaviler uygulamaktadır.

Diş Sağlığında Teknoloji

Teknolojinin son yıllardaki aşırı derecedeki gelişmesi, tıp ve sağlık alanlarına da yansımıştır. Daha gelişmiş aletler, daha karmaşık ve kurtulması imkânsız hastalıkların tedavilerinde oldukça etkilidir. Bir Kurtuluş diş kliniği olan UniqDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bu teknolojileri yerinde ve doğru şekilde kullanmaktadır. Bu ileri seviye tıbbi uygulamalar, hastaların konfor alanlarının daha iyi konuma getirilmesi adına özverili ekip çalışmasıyla birleştirilerek hastalara sunulmaktadır.

Hekiminizi Seçin
Şimdi Arayın!
Hekiminizi Bulun

UniqDent’in Profesyonel Diş Hekimleriyle şimdi tanışın!

Randevu Alın
Randevu Alın

Bu teknolojilerden bazıları ultrason teknolojisi, 3 boyutlu baskı, robotik ve yapay zekadır. Kurtuluş dişçi ve diş doktorlarımızın dikkati ve özeni sayesinde 2 boyutlu olan veya 3 boyutlu olan ultrason görüntüleri düzgün çekilmektedir. 3 boyutlu parçalar doğru, tam ve eksiksiz basılmaktadır. Robotlar tarafından yapılan hassas ameliyatlar sorunsuz gerçekleştirilmektedir. Hastaları etraflıca inceleyen yapay zekâ, fonksiyonunu düzgünce yerine getirmekte hiçbir engelle karşılaşmamaktadır.

Daha sağlıklı dişlerle yaşam kalitenizi artırmak UniqDent olarak bizlerin görevi. Size düşen ise sadece düzenli diş kontrolleri ile günlük ağız ve diş bakımlarınızı aksatmamak.

Teşhis ve Tedavi Basamakları

Erken teşhis ve doğru tedavi, hastalıklardan kurtulmak için kilit rol oynar. Eğer teşhis zamanında konulursa tedavinin tespit edilmesi ve uygulanması için zaman kazandırır. Bunun için hastaların özenle ve dikkatle incelenmesi gerekir. UniqDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak bu hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz. Her bir hastanın dosyası, doktorlarımız tarafından oldukça titiz bir şekilde incelenmektedir. Bütün bunlara sahip olduğumuz tecrübe eklenince başarımızın tesadüf olmadığı çok net bir şekilde anlaşılmaktadır.

Detaylı Bilgi Alın!

UniqDent’te hekiminizi tercih edebilirsiniz.

Şimdi Arayın!
Randevu Alın