Mecidiyeköy Diş Doktoru

Mecidiyeköy Diş Doktoru

Ağız ve diş sağlığı sorunları pek çok farklı şekilde karşımıza çıkar. Kişisel bakımın gerektiği kadar umursanamaması, genetik yatkınlık, yanlış beslenme alışkanlıkları ve benzeri gibi pek çok neden yüzünden ortaya çıkan ağız ve diş sağlığı rahatsızlıkları doğru teşhis konularak ve tedavi yöntemleri uygulanarak tedavi edilmelidir. Doğru teşhis ve tedavi yöntemleri uygulanmadığı zaman sorun ağız ve diş sağlığını da aşarak bütün vücuda etki edebilecek rahatsızlıklara neden olabileceği de akıllardan çıkartılmamalıdır.

En Etkili Erken Teşhis ve Tedavi Seçenekleri

Uniq Dent Kliniğinde hastalara ilk muayene uygulandıktan sonra devamlı olarak etkili ve erken tedavi süreçleri uygulanmaktadır. Kişiye ve hastalığına özel planlanan ve hazırlanan yöntemler doğrultusunda dikkatlice tedaviler uygulanır.

Modern Teknolojik Ekipmanlar

Mecidiyeköy diş doktoru konusunda pek çok seçenek sunmasına karşın, Uniq Dent yetişkin ve deneyimli çalışan kadrosu ve öncü duruşuyla ilginizi çekebilir. UniqDent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde modern ve teknolojik cihaz ve aletler sayesinde hastalara en iyi şekilde ve daha etkili tedaviler sunulmaktadır. Lazer ve ultrasonik cihazlar sayesinde hastalara erken tedavi yöntemleri ile tedavi edilmektedir.

Hekiminizi Seçin
Şimdi Arayın!
Hekiminizi Bulun

UniqDent’in Profesyonel Diş Hekimleriyle şimdi tanışın!

Randevu Alın
Randevu Alın

 Kişiselleştirilmiş Tedavi Süreçleri

Uniq Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hastaların bütün tedavi sürçleri dikkatli ve kişisel bir şekilde dosyalanır. Her ayrıntısına kadar planlanan süreçler kusursuz bir şekilde sonuca erdirilir.
Mecidiyeköy diş hekimi kategorilerinde sizlere önerilmekte olan Uniq Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği başarılı ve kusursuz teknikleriyle hastalarının yüzünün gülmesine neden olmuştur. Hayal ettiğiniz gülümseye sahip olmak için bu tecrübeden faydalanmalısınız.
Uniq Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin uzman diş hekimleri, hastaların diş etlerinde oluşan rahatsızlıklarını dijital diş teknolojilerinden yararlanarak hastalar için en acısız ve ağrısız şekilde bitirmekte ve hayalini kurduğunuz yeni gülüşünüze kavuşmalarını sağlamaktadır.

Dişçi mi diş hekimi mi?

1928 yılında yayınlanan Tababet ve Şuabatı San’atlarının Tarzı İcrasına Dair Kanunda, Türk Diş Hekimleri birliğinin isteğinden sonra Bakanlar Kurulunca değişikliğe gidilmiş ve Dişçi sözcüğünün yerine Diş Tabibi kullanılmaya başlanmıştır.

Diş hekimi uzmanı nasıl olunur?

Ülkemizde diş hekimliği lisans öğretimi beş yıl sürmektedir. Bu eğitimi bitirmiş olan mezun diş hekimleri DUS sınavına girerek uzmanlık eğitimi alabilirler.

Detaylı Bilgi Alın!

UniqDent’te hekiminizi tercih edebilirsiniz.

Şimdi Arayın!
Randevu Alın