Nişantaşı Estetik Diş Hekimliği

Hemen Randevu Alın!

Günümüz teknolojisini tecrübesiyle harmanlayan Uniqdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği,  modern diş hekimliği uygulamalarını size özel tedavilere dönüştürüyor. Uniqdent ile diş estetiği konusundaki tüm talepleriniz için kalıcı çözümlere şimdi ulaşın samimi ve estetik gülümsemelere sahip olun.

Uzman Estetik Diş Hekimleri

Uniqdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, her biri kendi alanında uzman ve tecrübeli estetik diş hekimleriyle; hasta ilişkilerinde titiz, güvenilir ve güler yüzlü yaklaşımla tedavilerini gerçekleştiriyor. Nişantaşı en iyi estetik diş hekimi arayışınıza UniqDent ile son verin.

Nişantaşı Estetik Diş Kliniği

Diş estetiği kapsamında; gülüş tasarımı, hollywood smile, porselen lamina (yaprak porselen), diş beyazlatma (bleaching), porselen kron ve implant gibi her türlü ağız ve diş sağlığı problemlerinize kalıcı ve estetik çözümler bulmak için Uniqdent Ailesinin bir parçası olmaya hazır mısınız?

Hekiminizi Seçin
Fiyat Bilgisi Alın
Hekiminizi Bulun
Fiyat Bilgisi Alın

UniqDent’in Profesyonel Diş Hekimleriyle şimdi tanışın!

Randevu Alın
Randevu Alın

Gülüş Tasarımı

UniqDent’in tecrübeli ve uzman en iyi estetik diş hekimleriyle doğru uygulanmış bir gülüş tasarımı ile özgürce gülümseyin, yükselen özgüveninizin keyfini hayatınızın her alanında sürün.

Modern diş hekimliğinin yoğun talep gören alanlarından biri olan gülüş tasarımı tamamen kişiye özel olarak kurgulanır. Cinsiyet, yüz hatları, dudak şekli gibi özellikler dikkate alınarak kişi için ideal olan gülüş formu ortaya konur.

Gülüş Tasarımı

Hollywood Smile

Hollywood Smile adını, ünlü insanların kendilerine özgü ışıltılarının kaynağı olan estetik gülümsemeden alır. Işıltılı ve kusursuz bir gülüş olarak da tanımlayabileceğimiz Hollywood smile tasarımı için hassas ve estetik bir algı gerekir. Bembeyaz dişlerden çok daha fazlasını ifade eden Hollywood smile kurgulanırken kişinin detaylı yüz hatları ve hatta kişiliği bile dikkate alınmalıdır. Hemen randevu alın ve gülüşünüzü tasarlayın.

Hollywood Smile

Porselen Lamina (Yaprak Porselen)

Zamana ya da bakım eksikliğine bağlı olarak aşınmaya uğrayan, kırılan, zayıflayan, rengini kaybeden dişler porselen lamina uygulamasıyla kusursuz bir görünüme kavuşabilir.

En önemli avantajı dişlerin doğal yapısını bozmadan uygulanması olan porselen lamina ile son derece doğal görünüme sahip dişlere ve estetik bir gülüşe sahip olun.

Porselen Lamina

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Çeşitli sebeplere bağlı olarak sararmış, renk değişikliğine uğramış dişler için pek çok alternatif bleaching uygulamarı mevcuttur.

Eğer siz de dişlerinizin tonundan rahatsız oluyorsanız UniqDent’in uzman hekimleriyle tanışın ve diş beyazlatma (bleaching) yöntemiyle ışıl ışıl dişlere ve etkileyici bir gülümsemeye sahip olun.

Diş Beyazlatma

Porselen Kuron

Dişlere uygulanan kalıcı bir kaplama türü olan porselen kuron, diş formundaki bir materyal aracılığıyla problemli dişleri korumaya alır.

Porselen kuron estetik kaygılarla da uygulanabilir. Porselen kuron uygulaması ile sağlıklı, doğal ve estetik bir görünüme kavuşun.

Porselen Kuron

İmplant

Diş kayıplarını telafi etmek üzere hayata geçirilen implant uygulamaları neticesinde doğal dişlere en yakın görünüme UniqDent’in profesyonel diş hekimi ekibiyle şimdi kavuşun.

Hem fonksiyonel hem de estetik problemlerin ortadan kaldırılmasını hedefleyen implant uygulamalarına kısmi ya da tam diş eksikliklerinin tedavisi için şimdi iletişime geçin.

İmplant

Zirkonyum Kaplama

Aşınmış ve doğal rengini kaybetmiş dişlerin yaşam kalitenizi düşürmesine izin vermeyin. Zirkonyum kaplama, dişlerinize estetik görünümünü geri kazandıran en iyi estetik diş hekimliği yöntemlerindendir.

Işık geçirgenliğine sahip malzemeyle hazırlanan zirkonyum kaplama sayesinde doğal ve ışıltılı bir gülümsemeye sahip olun.

Zirkonyum Kaplama

Estetik Dolgu

UniqDent’in modern dolgu teknolojisi sayesinde çeşitli nedenlere bağlı olarak dişlerde ortaya çıkan hasar ve çürükleri hızlı ve konforlu bir şekilde giderin.

Klasik siyah dolgunun yerine kullanılan estetik dolgu ile görünümle ilgili herhangi bir endişeye mahal vermeden var olan diş eksikliklerinizi giderin.

Estetik Dolgu

Gülüş Tasarımı

Modern diş hekimliğinin yoğun talep gören alanlarından biri olan gülüş tasarımı tamamen kişiye özel olarak kurgulanır. Cinsiyet, yüz hatları, dudak şekli gibi özellikler dikkate alınarak kişi için ideal olan gülüş formu ortaya konur. Belirlenen ideal forma ulaşmak için pek çok farklı diş hekimliği uygulaması hayata geçirilebilir. Doğru yapılmış bir gülüş tasarımı ile özgürce gülümseyebilir, yükselen özgüveninizin keyfini hayatınızın her alanında sürebilirsiniz.

Gülüş Tasarımı

Hollywood Smile

Hollywood smile adını, ünlü insanların kendilerine özgü ışıltılarının kaynağı olan estetik gülümsemeden alır. Işıltılı ve kusursuz bir gülüş olarak da tanımlayabileceğimiz Hollywood smile tasarımı için hassas ve estetik bir algı gerekir. Bembeyaz dişlerden çok daha fazlasını ifade eden Hollywood smile kurgulanırken kişinin detaylı yüz hatları ve hatta kişiliği bile dikkate alınmalıdır. Bir takım estetik müdahalelerin bir araya getirilmesiyle tasarlanan Hollywood smile bütünüyle kişiye özeldir ve göz alıcı gülüşler ortaya çıkarmayı hedefler.

Hollywood Smile

Porselen Lamina (Yaprak Porselen)

Zamana ya da bakım eksikliğine bağlı olarak aşınmaya uğrayan, kırılan, zayıflayan, rengini kaybeden dişler porselen lamina uygulamasıyla kusursuz bir görünüme kavuşabilir.

En önemli avantajı dişlerin doğal yapısını bozmadan uygulanması olan porselen lamina ile son derece doğal görünüme sahip dişlere ve estetik bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Porselen Lamina

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Çeşitli sebeplere bağlı olarak sararmış, renk değişikliğine uğramış dişler için pek çok alternatif bleaching uygulamarı mevcuttur.

Eğer siz de dişlerinizin tonundan rahatsız oluyorsanız hekiminizin önereceği bir diş beyazlatma yöntemiyle ışıl ışıl dişlere ve etkileyici bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Diş Beyazlatma

Porselen Kuron

Dişlere uygulanan kalıcı bir kaplama türü olan porselen kuron, diş formundaki bir materyal aracılığıyla problemli dişleri korumaya alır.

Porselen kuron estetik kaygılarla da uygulanabilir. Porselen kuron uygulaması ile sağlıklı, doğal ve estetik bir görünüm hedeflenir.

Porselen Kuron

İmplant

Diş kayıplarını telafi etmek üzere hayata geçirilen implant uygulamaları neticesinde doğal dişlere en yakın görünüme kavuşabilirsiniz.

Hem fonksiyonel hem de estetik problemlerin ortadan kaldırılmasını hedefleyen implant uygulamalarına kısmi ya da tam diş eksikliklerinin tedavisinde başvurulabilir.

İmplant

Zirkonyum Kaplama

Aşınmış ve doğal rengini kaybetmiş dişlerin yaşam kalitenizi düşürmesine izin vermeyin. Zirkonyum kaplama, dişlerinize estetik görünümünü geri kazandıran en iyi estetik diş hekimliği yöntemlerinden bir tanesidir.

Işık geçirgenliğine sahip malzemeyle hazırlanan zirkonyum kaplama sayesinde doğal ve ışıltılı bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Zirkonyum Kaplama

Estetik Dolgu

Modern dolgu teknolojisi sayesinde çeşitli nedenlere bağlı olarak dişlerde ortaya çıkan hasar ve çürükler hızlı ve konforlu bir şekilde giderilebilir.

Klasik siyah dolgunun yerine kullanılan estetik dolgu ile Nişantaşı Estetik Diş Hekimliği, UniqDent uzman kadrosu sizler için daha güzel gülüşler tasarlar.

Estetik Dolgu

Hemen arayın ve uzman ekibimiz tüm estetik diş çözümlerimizi size özel planlasın.

Şimdi Arayın!
Randevu Alın
Nişantaşı Estetik Diş Hekimliği

Nişantaşı Diş Estetiği – Gülüş Tasarımı

Ortodontist, endodontist, ağız, diş ve çene cerrahisi uzmanlarıyla Nişantaşı Diş Kliniği, Nişantaşı Estetik Diş Hekimliği alanında uzman kadrolarıyla Uniqdent, özel diş bakım hizmetlerini sizin için hayata geçiriyor. Entegre bir klinik olarak hareket ederek sizin için en doğru tedavi yöntemini onayınıza sunuyor.

Uniqdent ile özgür gülüşlere vakit kaybetmeden kavuşun. Uzman diş hekimlerimizle hemen tanışarak diş problemleriniz için estetik ve kalıcı çözümlere ulaşın.

İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Her hastanın ağız ve diş yapısı ile yüz hatları birbirinden farklıdır. Gülüş tasarımı da kişiye özel olarak planlanır. Estetik gülüşe ulaşabilmesi için her hastanın ihtiyaç duyduğu estetik diş hekimliği uygulamaları da farklılık gösterir. Dolayısıyla tedavi süresi de farklılık gösterir. Bu işlem tek seansta tamamlanabileceği gibi birden fazla seansa da ihtiyaç duyabilir.

Yapılan gülüş tasarımının, uygulanacak olan kişinin içine tam manasıyla sinmesi için prova randevuları gerçekleştirilir. Bu provalar sırasında istenilen değişiklikler, hekimin de uygun görmesi halinde yapılabilir. Daha büyük değişiklikler için ise yeni seanslar planlanabilir.

Bleaching işlemleri kalıcı diş hekimliği uygulamaları arasında yer alır. Ancak kişinin aşırı sigara, kahve, çay tüketme gibi alışkanlıklarına bağlı olarak zamanla renk değişimleri meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda ek uygulamalar gerekebilir.

Kişinin diş yapısına ve dişlerin vaziyetine göre tek seansta tamamlanabileceği gibi, birkaç senasa da ihtiyaç duyulabilir.

İmplant tedavisi öncesinde lokal anestezi uygulanır. Dolayısıyla operasyon esnasında hasta herhangi bir acı, ağrı hissetmez. Anestezinin etkisi geçtikten sonra kısa süreli olmak üzere hafif ağrılar görülebilir.

Hollywood smile, dünya çapındaki ünlü insanların ışıltılı ve göz alıcı gülüşlerinden yola çıkarak isimlendirilen bir estetik gülüş tasarımıdır.   

Zirkonyum kaplamaların bakımı tıpkı normal dişlerin bakımı gibi özenli ve düzenli olarak yapılmalıdır. Kaplamalı dişler günde en az iki kez fırçalanmalı ve düzenli diş kontrollerine devam edilmelidir.

Evet. İlerleyen teknolojiyle birlikte estetik dolgular da uzun ömürlü bir yapı kazanmıştır. Estetik dolgunun ömrü, kişinin ağız bakım alışkanlıklarına ve düzenli kontroller aracılığıyla dolguların bakımını yaptırıp yaptırmamasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Rengini kaybetmiş, form ve şekil bozukluğuna uğramış, ayrık, kırık ya da aşınmış, hafif çapraşık dişler için uygulanabilir.

Işığı geçirgen malzeme kullanımı sayesinde doğal diş görünümüne çok yakındır. Ayrıca uygulama esnasında dişlerin fazla kesilmemesi de porselen kuron uygulamasının diğer bir avantajıdır.