Şişli Diş Hastanesi

Şişli Diş Hastanesi

Şişli diş hastanesi ve UniqDent ile ağız ve diş sağlığınız güvence altında olsun.

Ağız bakımı, ağız ve diş sağlının korunmasını sağlar. Günlük on dakikalık bir işlem bile oldukça etkilidir. Ancak tek başına yeterli olmayabilir. Kimi zaman bir uzmanın tavsiye ve görüşlerine gereksinim duyulur. Bu durumda o uzmanın iyi seçilmesi gerekir. Yeterli beceriye, donanıma, imkânlara, deneyime sahip doktorlar tercih edilmelidir. Bu niteliklere sahip olmayan bir kişi, yanlış tedavi ve uygulamalarla gülüşünüzü istenilmeyen bir noktaya taşıyabilir.

Şişli Diş Hastanesi

Doğru Teşhis ve Doğru Tedavi

İstanbul Şişli diş hastanesi ve Nişantaşı diş hastanesi olarak çok fazla alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birisi de UniqDENT Ağız ve Diş Polikliniği’dir. Kendisini diğer hastanelerin önüne geçiren birçok önemli özelliği mevcuttur. Kadrosunda saygın, deneyimli, becerikli ve donanımlı hekimler bulunmaktadır. Bütün dünyada ve ülkemizde yüzlerce operasyonu başarıyla gerçekleştirmiştir.

Teknolojinin Doğru Yerde Kullanılması

Bütün bunların yanında güvenliği kanıtlanmış, günümüzün son teknoloji aletleri kullanılmaktadır. Gelişmiş teknolojik araçlar, teşhislerin ve tedavilerin etkilerini katlıyor. Vücudumuzla yakın temas kuran aletlerin kullanımı tehlikeli olabilirdi. Ama UniqDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin dikkatli, özenli ve titiz doktorları buna engel oluyor. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim hastalar tarafından fark edilmekte ve tercih sebebi olarak kendini göstermektedir.

Hekiminizi Seçin
Şimdi Arayın!
Hekiminizi Bulun

UniqDent’in Profesyonel Diş Hekimleriyle şimdi tanışın!

Randevu Alın
Randevu Alın
Şişli Diş Hastanesi ve diş doktoru

Diş Sağlığında Teknoloji

Ultrason teknolojisi, radyasyon kullanmadan çenenin görüntüsünü oluşturur. Bu görüntü 2 boyutlu veya 3 boyutlu olabilir. 3 Boyutlu baskı teknolojisi, Ağza yerleştirilecek parçaların basılmasında kullanılır. Bu yılın ilk aylarında onaylanan robotik, ameliyatları daha hassas ve kusursuz bir şekilde yapılabilmesini sağlamaktadır. Yapay zekâ, hastaların durumlarını daha dikkatlice tarayabilir ve düzgünce değerlendirebilir.

Kişisel Tedaviler

Farklı kişilerde farklı hastalıklara karşı farklı tedaviler uygulanmalıdır. Şişli diş hastanesi ve UniqDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği de bunu biliyor ve en iyi şekilde uyguluyor. Her bir hastanın dosyası titiz bir şekilde doktorlarımız tarafından inceleniyor. Böylece hastanın tedavisi daha başarılı oluyor.

UniqDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, binlerce işlemi başarıyla gerçekleştirmiştir. Elbette ki bu başarı, tesadüf değildir. Dosyaların detaylıca incelenmesi, erken teşhisinin ve doğru tedavinin bulunmasını sağlamaktadır. Yüksek teknolojik cihazlar, tedavinin başarıya ulaşma şansını ve hızını arttırmaktadır. Ve hepsinden önemlisi, özverili doktorlarımızın gayretleridir.

Detaylı Bilgi Alın!
İstanbul Şişli Diş Hastanesi

UniqDent’te hekiminizi tercih edebilirsiniz.

Şimdi Arayın!
Randevu Alın
Şişli Diş Hastanesi

Hayata Daha Güzel Gülümseyebilmek için

Diş sağlığı çoğu zaman dişlerimiz ağrımadan veya diş kaybı yaşamadan önemsemediğimiz konular arasında. Dişlerimizin yaşam kalitemizle ne kadar orantılı olduğu maalesef onları kaybettiğimizde anlaşabiliyor.

Bizler, sizin daha içten ve canlı bir şekilde gülümseyebilmeniz için, diş sağlığının önemini hatırlatmaktan vaz geçmiyoruz. Yapmanız gereken sadece düzenli diş kontrolleri ile günlük ağız ve diş sağlığına gereken önemin gösterilmesi.

İletişim