Şişli Diş Hekimi

Şişli Diş Hekimi

Şişli diş hekimi, UniqDent ağız ve diş sağlığı kliniği ile doğru teşhis ve kişiye özel doğru tedaviler.

Ağız bakımının ihmal edilmesi, genetik faktörler ve yanlış alışkanlıklar; birçok rahatsızlığa neden olabilir. Bu rahatsızlıklar, estetik açıdan önemli olduğu gibi sağlık için de önemlidir. Erken tanı ve doğru tedavi, bu rahatsızlıklardan kurtulmanın en iyi yoludur. Ancak uzman kişilerden yardım alınmalıdır. Tanıyı ve tedaviyi alanında uzman, iyi yetişmiş hekimler yürütmelidir. Yeterli donanıma, eğitime ve beceriye sahip olmayan kişilerin uygulamaları, geri dönülemez sonuçlara neden olmaktadır.

Şişli Diş Hekimi, Şişlide Diş Hekimi

En Etkili Erken Teşhis ve Doğru Tedavi Seçenekleri

Gerek uzman doktor kadrosuyla, gerekse de başarılı yüzlerce tedavileriyle UniqDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; bir kişinin ağız ve diş sağlığına dair bütün ihtiyaçlarını barındırıyor. Daha ilk muayeneden itibaren farkını ortaya koyan UniqDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hastalarına muazzam bir hizmet sunuyor.

Şişli Diş Hekimi ve Modern Teknolojinin Kullanımı

Kadrosunda yetkin doktorları bulunduran UniqDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, günümüzün son teknoloji ürünlerini ve tekniklerini kullanmaktadır. Sahip olduğu oldukça gelişmiş araçlar, yetenekli hekimler ve tecrübe sayesinde UniqDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hastalarını yüzüstü bırakmıyor.

Hekiminizi Seçin
Şimdi Arayın!
Hekiminizi Bulun

UniqDent’in Profesyonel Diş Hekimleriyle şimdi tanışın!

Randevu Alın
Randevu Alın
Şişli Diş Hekimi

Kişiye Özel Tedavi Süreçleri

UniqDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, her bir hastanın tedavisini kişinin ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirmektedir. Tedavi süreçlerini de detaylıca incelemekte ve yürütmektedir. Bütün bunlar tedavinin kusursuzca sonuçlanmasını sağlar.

Şişli diş hekimi tavsiye ve Nişantaşı diş hekimi tavsiyelerinin çoğunu bünyesinde bulunduran UniqDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, binlerce başarılı tedavisiyle hastalarının sağlıklı bir gülüşe sahip olmalarını sağlamıştır. Kaplama, dolgu, implant, kanal ve protez gibi yöntemler sayesinde hastalar, gülüşlerini saklamak zorunda kalmıyor.

Diş Hekimliği Tarihçesi

Günümüzde son teknoloji ürünlerin kullanılmasına karşın diş tedavileri, 9000 yıl öncesine dayanıyor. Tarihte ilk kez, milattan önce 7000 yılında diş çürükleri, çakmak taşı ve eğimli tahta deliciler kullanılarak çıkarılmıştır. Milattan önce 2750 ilk diş ameliyatı Mısır’da yapılmıştır. Milattan önce 2660 yılında ilk kez Hesy-Re’nin mezarına dişle ilgilenen yazıldı. Milattan önce 1700-1550 yılları arasında yazılan Eber Papirüsü, diş hastalıkları ve tedavileri hakkında kapsamlı bilgiler vermektedir.

Detaylı Bilgi Alın!
Şişli Diş Hekimi ve Şişli Diş Klinikleri

UniqDent’te hekiminizi tercih edebilirsiniz.

Şimdi Arayın!
Randevu Alın