Hollywood Smile Nedir?

hollywood smile nedir?, Hollywood smile ne kadar sürer, tedavisi nasıldırYaşamda çoğu zaman en büyük hedefimiz kendimizin ve sevdiklerimizin gülüşünü baki kılmakla özetlenebilir. Gülüşümüz aslında bizim yaşam enerjimiz, karakterimiz, kimliğimizdir. İlk bakışta dikkat çeken, yüzümüzün en hareketli ve en etkili kısımlarının başında gelir. O halde çekinmeden ve içinden geldiği gibi sergileyebileceği, kusursuz bir gülümsemeyi kim istemez? İşte, Hollywood smile tam da o, size özel ve ideal gülüşü vadediyor!

O halde Hollywood smile nedir ve ne işe yarar?

Hollywood smile, dünyaca ünlü yıldızların etkileyici ve göz alıcı gülüşlerinden ilham alarak geliştirilen bir estetik diş hekimliği uygulamasıdır. Herkesin Hollywood gülüşü özel ve tektir. Fakat bu gülüşün ortak özelliği etkileyiciliğinde ve göz alıcılığında gizlidir. Kişiye özel olarak kurgulanan bu gülümseme belli başlı standartlar aracılığıyla geliştirilir ve ideal noktaya taşınır.

Genel olarak sağlıklı görünen, simetrik ve beyaz diş görünümünü hedefleyen Hollywood smile, pek çok diş tedavisini kapsayabilir. Ortodonti, endodonti, periodontoloji, bleaching uygulamalarının hepsi Hollywood smile tasarımına dahil olabilir.

Peki Hollywood smile kalıcı mıdır?

Uzman ve konusunda deneyimli diş hekimleri tarafından, kişinin mevcut ağız ve diş yapısına uygun olarak tasarlanan Hollywood smile kalıcı bir uygulamadır. Ancak işlemden sonra kişinin ağız ve diş sağlığına gereken özeni göstermesi şarttır. Tasarımın kalıcılığını koruyabilmesi için düzenli ve yeterli diş bakımı gerçekleştirilmelidir. Dişlere zarar verecek ya da rengini kaybetmesine yol açabilecek yeme içme alışkanlıklarından uzak durulması gerekir. Sonuç olarak, elde edilen estetik gülüşün uzun yıllar boyunca muhafaza edilmesi büyük oranda kişinin kendi yaşam biçimine ve alışkanlıklarına bağlıdır.

Hollywood smile tasarımı yapılırken varolan ağız ve diş yapısına uygunluğu kadar kişinin beklenti ve hayallerinin önemi de büyüktür. Bu nedenle uzman, alanında yetkin ve empati yeteneği güçlü diş hekimleriyle işbirliği yapmak, sürecin daha keyifli ve sorunsuz ilerlemesi açısından önemlidir.

Başarılı bir şekilde tasarlanarak hayata geçirilen size özel Hollywood smile ile mükemmel dişlere ve dişetlerine sahip olmanız hiç de zor değil. Bu şekilde içinizden geldiği gibi, hiçbir estetik kaygıya kapılmadan gülebilir, gülüşünüzün insanlar üzerinde bıraktığı kalıcı etkiyle keyiflenebilirsiniz.

Hollywood smile ile dişlerinize, gülüşünüze ve kendinize duyduğunuz güveni zirveye taşımanız işten bile değil!